www.dostawawodywarszawa.pl
Valute:
obuwie do biegania męskie,sandały damskie,tenisówki dziewczynka,buty chłopięce,buty sportowe moskwa,halówki nike adidas
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Witamy w naszym sklepie online!

1. Nasza standardowa metoda dostawy odbywa się za pośrednictwem EMS, fedex, DHL. Czas dostawy wynosi około 3-5 dni roboczych.

2. Proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłacić za to, proszę zostawić swój numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie, aby uzyskać zaktualizowane informacje.

3. Czas przejazdu paczki zwykle trwa około 6-8 dni roboczych, w zależności od miejsca przeznaczenia, dni wolnych od pracy i czynników niezależnych od Usługi Pocztowej. Jeśli pojawi się opóźnienie, prosimy o więcej cierpliwości.

Śmiało możesz się z nami skontaktować.

Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na warunki użytkowania, a także nasze zasady dotyczące sklepu. Przeczytaj je uważnie przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne zobowiązania wynikające z niewłaściwego użytkowania naszej strony przez klientów! Dziękuję za zrozumienie.

Wysyłka

Zazwyczaj wysyłamy zamówienie w ciągu 12 godzin, jeśli zamówiony produkt znajduje się w magazynie. Należy pamiętać, że nasz asortyment stale się zmienia, a wszystkie produkty na naszej stronie internetowej nie są gwarantowane w magazynie w momencie zakupu. Jeśli Twoje zamówienie nie ma w magazynie, skontaktujemy się z Tobą e-mailem natychmiast; Dlatego prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail do celów kontaktowych. Jeśli Twój produkt jest niedostępny, zajmie nam 1-2 dni na przetworzenie zamówienia

. Wszystkie nasze produkty są dostarczane przez EMS, USPS, DHL lub TNT. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz numer śledzenia przesyłki i metodę śledzenia do wiadomości e-mail, a następnie będziesz mógł śledzić status swojego zamówienia.

Zasady wymiany i zwrotu kosztów

Dopuszczalne powody wymiany są następujące: Wysyłamy nieprawidłowy produkt z zamówionego towaru. Produkt (y) jest / są uszkodzone. Prosimy o kontakt z nami w ciągu 24 godzin po otrzymaniu paczki. pomożemy ci wymienić zakup.

Produkt (y) jest / są w nieprawidłowym rozmiarze; W takim przypadku, jeśli otrzymamy przedmioty z powrotem i ich rozmiar będzie prawidłowy, wyślemy ci ten sam przedmiot. W przeciwnym razie, należy pamiętać, że będziesz musiał wysłać z powrotem swoje produkty do naszego magazynu, na twój koszt.

A jeśli będziesz przechowywać przedmioty i zmieniać kolejność nowych przedmiotów lub nowy rozmiar. Nie musisz wysyłać swoich produktów do naszego magazynu.

Zasady dotyczące zwrotów i wymiany

W przypadku umieszczenia niewłaściwych przedmiotów prosimy o kontakt z nami w ciągu 24-48 godzin po otrzymaniu paczki. pomożemy ci wymienić zakup.

Koszty wysyłki za dodatkowe wymiany (zwroty i wysyłki) będą ponoszone przez klienta. A jeśli nie lubisz przedmiotów, klient zapłaci koszt powrotu i koszty wysyłki z naszego magazynu. Wymagamy, abyś nie używał po prostu "pudełka szufladowego", gdy wysyłasz towary. Proszę zapakować pudełko Beats w zewnętrzne, oddzielne pudełko wysyłkowe. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami i adres (ten adres nie może przyjąć zwrotu).

Adres zwrotny zostanie wysłany do Ciebie, ale najpierw skontaktuj się z nami przez Internet. Nasz sklep zastrzega sobie prawo do sprawdzenia zwróconych produktów w celu ustalenia, czy produkt został zużyty, wykorzystany czy zmieniony. Jeśli zwrócony Beats nie jest w stanie nadawać się do ponownego użytku, opłata manipulacyjna zostanie pobrana z karty kredytowej, a Beats zostanie zwrócony klientowi. Nabywca płaci koszty wysyłki, aby zwrócić produkty do naszego sklepu, a opłata za wysyłkę zostanie dodana do wszystkich giełd. Zwroty będą wydawane na kartę kredytową natychmiast po dostarczeniu zwróconego towaru.

Powrót